Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., česká firma s dlouholetou tradicí na trhu s elektrospotřebiči, rozšiřuje tým v AUTOMATIZOVANÉM centrálním skladu moderního retailu a e-shopu na pozici:

INVENTURNÍ PRACOVNÍK

PŘIJMI NAŠI VÝZVU A STAŇ SE SOUČÁSTÍ ZAVEDENÉ ČESKÉ FIRMY V AUTOMATIZOVANÉM LOGISTICKÉM CENTRU

MY JSME DATART...PŘIDEJTE SE K NÁM ! Náš sklad je plně automatizovaný s jednou z nejmodernějších technologií.

Náplň práce aneb co u nás budete dělat?

  • inventarizace zásob
  • spolupráce s ostatními odděleními centrálního skladu
  • kontrola zboží, kontrola neporušenosti obalů
  • řešení narovnání stavů zásob na skladě
  • práce se čtečkou čárových kódů

Co od Vás očekáváme?

  • zájem z Vaší strany o dlouhodobou spolupráci
  • dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
  • chuť pracovat v třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční) víkendy volné

Co nabízíme my Vám?

  • MZDOVÉ OHODNOCENÍ 26 000 - 29 000 Kč
  • práci v novém nejmodernějším skladu v České republice
  • zaškolení nováčků a pravidelná mzda včas je pro nás samozřejmostí
  • zaměstnance přijímáme přímo do kmene

BENEFITY PRO VÁS !

  • neomezené volání a data 4 GB zdarma, výhodné volání i pro vaše blízké
  • 5 dnů pracovního volna navíc - sick days
  • slevy na všechny produkty na našich prodejnách a e-shopech až 40%
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na zubní ošetření 1000kč/rok
  • firemní stravování přímo na pracovišti
  • vzdělávání
  • Multisport Karta
  • 20% slevy na pobyt na našich hotelech v srdci Beskyd, více na http://www.valachy.cz/

Kde budete pracovat?

  • Centrální logistické centrum DATART, Jirny u Prahy

Kdy můžete začít?

  • Nástup ihned/dohodou

Kontakt

HP TRONIC
Tereza Šimůnková
Telefon: +420 777 365 099