Společnost HP TRONIC s.r.o. provozovatel hotelů ve Velkých Karlovicích vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Číšník/servírka - Resort Valachy

Vaše náplň práce:

  • Budete obsluhovat zákazníky restaurace nebo Vital baru a vycházet jim maximálně vstříc.

Požadujeme:

  • Komunikativnost a přátelské vystupování k našim zákazníkům.
  • Chuť pracovat v oboru gastronomie a zájem se neustále vzdělávat.
  • Vyučení nebo praxe v oboru není podmínkou, důležitější je pracovat s nadšením.
  • Zodpovědnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme Vám:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Mzdu vždy řádně a včas na účtu.
  • Zajímavou práci v atraktivním prostředí.
  • Stanete se součástí prestižních akcí.
  • Budete mít možnost využít široké nabídky služeb Resortu Valachy

Další informace:

  • Nástup možný ihned.
  • Možnost práce na jednom z našich hotelů ve Velkých Karlovicích - Lanterna, Horal, Galik

Kontakt

HP TRONIC
Pavla Krejsová